بهترین شیوه ها برای ابراز علاقه به افراد چیست

بهترین شیوه ها برای ابراز علاقه به افراد چیست

توسط

شاید باور نکنید ولی راه های ساده ای برای ابراز علاقه به اطرافیان وجود دارد و نیازی نیست برای این که عشق و علاقه خود را ثابت کنید کارهای عجیبی انجام دهید. آدم‌های خجالتی در گفتن احساسات‌شان مشکل دارند. هم‌چنین، آدم‌هایی که نسبتا صریح هستند از بیان چیزهای مشابه خسته می‌شوند و از این‌رو، دیوانه‌ی راه‌های خلاقانه‌ای برای بیان عشق شان هستند. گاهی ممکن است راحت‌تر از آنچه فکر می‌کنید در چاه «روزمرگی» بیفتید و رابطه‌ی عاشقانه‌تان به رابطه‌ای کسالت‌آور تبدیل شود. خوشبختانه راه‌های زیادی برای محبت کردن به همسر و ابراز علاقه به او وجود دارد که با کمک آنها می‌توانید شعله‌ی عشق را روشن نگه دارید و کاری کنید همسرتان احساس کند برای شما فرشته‌ای ارزشمند است.

در اینجا به بیان برخی از بهترین روش ها برای ابراز علاقه به افرادی که دوستشان داریم، خواهیم پرداخت :

عزیزانتان را در جمع انتقاد نکنید : اگر حس می کنید همسرتان به کمی انتقاد سازنده نیاز دارد، به هیچ وجه آن را مطرح نکنید مگر خصوصی و با لحنی دوستانه. مورد انتقاد قرار گرفتن در جمع، سبب پایین آمدن عزت نفس و جریحه دار شدن احساسات می شود.

با یکدیگر صحبت کنید : شاید این مورد به‌نظرتان خیلی بدیهی به‌نظر بیاید، اما احتمال اینکه رابطه‌ی بلندمدت به‌جایی برسد که دو نفر در طول روز باهم صحبت نکنند زیاد است. ممکن است دلیلش این باشد که دو طرف زیادی باهم خودمانی هستند یا اینکه فکر می‌کنند حرف جدیدی برای گفتن ندارند. راه‌حلش این است که به‌طور مستمر سعی کنید! ممکن است در طول این مکالمات چیزهایی یاد بگیرید که برای‌تان جالب باشد و قبلا در مورد آن نمی‌دانستید.

خوب گوش کنید : باید همیشه به دقت به هرچیزی که همسر‌تان می‌گوید گوش دهید. هر زمانی‌که او با شما صحبت می‌کند باید گوش‌های‌تان کاملا تیز و ذهن‌تان متمرکز بر او باشد. اگر چیزی را نشنوید یا چیزی را بد تعبیر کنید، باعث سوءتفاهم بین هر دوی شما خواهد شد. هم‌چنین، اگر بفهمد که بادقت به او گوش‌نمی‌کردید ناراحت خواهد شد.

فردی که شما را دوست دارد به احساسات شما آسیب نمیزند : اگر چه به نظر می رسد واضح است، مردی که شما را دوست دارد، هرگز جرات فکر کردن در مورد صدمه زدن به احساسات شما را نخواهد کرد  و این خود از نشانه های علاقه واقعی مردان است اما باید به این نکته دقت بیشتری داشته باشید که چگونه این نکته واقعیت پیدا میکند . در واقع مردی که شما علاقه دارد صدمه زدن به احساسات شما را مانند صدمه زدن به خودش می داند و هیچ کس دوست ندارد به خود آسیب برساند. مردان عاشق که نیازهای شما را نیازهای خودش می داند. به نوعی می توان گفت که او غرایز طبیعی خود را به عنوان یک انسان برای بهتر کردن رابطه خود با شما ناکام خواهد کرد. اگر مردی برای برآوردن غرایز خود، احساسات شما را را درنظر نداشته و در واقع او خود را اولویت قرار داد او خودخواه بوده و نشانه ای از نداشتن عشق واقعی اوست. مردی که واقعا عاشق شما باشد به انجام چنین کارهایی متوسل نمی شود.

مهارت بخشش داشته باشید : همه ی ما اغلب با مرد یا زن مورد علاقه ی خود وارد بحث و مشاجره می شویم. در چنین مواردی سعی کنید خشم خود را کنترل کنید و با آرامش و خونسردی مسئله را حل کنید. این عملکرد به شما کمک می کند برخورد مثبت تری از خود نشان دهید و یکی از تکنیک هایی است که در روابط عاطفی و عاشقانه می تواند معجزه کند. این تکنیک مناسب زمان هایی است که طرف مقابل شما به هر دلیلی از شما عصبانی یا ناراحت شده است. قطعا می دانید هیچ چیز بیشتر از ایجاد احساس شادی و هیجان نمی تواند روابط شما را قطعی، پایدار و سرشار از محبت کند. اکنون که با زمان مناسب ابراز علاقه آشنا شدید وقت آن است که با نحوه ی صحیح ابراز علاقه نیز آشنا شوید.

منبع و ماخذ : alexandritelaser-diodelaser.com

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه