ایرکولینگ لیزر کرایو زیمر آلمان

دستگاه خنک کننده کولینگ هوا لیزر کولکس Coolex Cryo

توسط

دستگاه ایرکولینگ خنک کننده لیزر با قابلیت زیمر کرایو آلمان Zimmer Cryo :

قیمت دستگاه ایرکولینگ کرایو کولکس با قابلیت کرایو زیمر آلمان ، فروش دستگاه سرمادرمانی و کرایوتراپی فیزیوتراپی و لیزر درمانی ، خرید دستگاه کولینگ هوا لیزر کولکس Coolex مهندسی معکوس زیمر Zimmer ، بهترین خنک کننده دستگاه لیزر الکساندرایت و لیزر دایود مجهز به سرمادرمانی تا منفی سی درجه سانتیگراد ، دستگاه کرایو کولکس مشابه سیستم کرایو زیمر جهت سرمادرمانی و لیزرتراپی و فیزیوتراپی و تزریقات زیبایی :

دستگاه کرایوتراپی یا سرمادرمانی کولکس Coolex Cryo نسل جدیدی از سیستم های ایرکولینگ و خنک کننده های دمنده بوده که با اعمال و پاشش هوای بسیار سرد در موضع درمانی باعث کاهش درد ، کاهش التهاب ، کاهش اسپاسم میگردد . این متد بر خلاف دیگر روشهای سرما درمانی مانند کیسه یخ و اسپری یخ، باعث کاهش سریعتر دمای پوست شده و ریسک کمتری از سوختگی پوست به همراه دارد و دوز ثابتی از سرما را در طول درمان بر روی بافت اعمال میکند .

کرایوتراپی با دستگاه ایرکولینگ کولکس Coolex Cryo که مهندسی معکوس کرایو زیمر Zimmer Cryo میباشد روشی ایمن ، غیر تهاجمی و کم هزینه است که در درمان بسیاری از بیماری ها و اختلالات بدن انسان موثر است یکی از مزیتهای این دستگاه این است که میتواند باعث کاهش حساسیت بیماران به درد میشود و در نتیجه تحمل ادامه درمان را خصوصا در انجام لیزرتراپی و یا انجام تزریقات پوستی راحت تر میکند .

مزایای کرایوتراپی با دستگاه ایرکولینگ کولکس Coolex Cryo :
از بین بردن درد در لیزرتراپی و تزریقات زیبایی
کاهش درد و اسپاسم عضلات
افزایش انقباضات عروقی
کاهش سوخت و ساز سلولی
کاهش التهاب غلاف تاندونها
کاهش التهاب پوستی و عضلانی
کاهش درد و تورم بافت ها
تسکین کوفتگی ها و گرفتگی های عضلانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

تلفن واحد مشاوره : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ تلفن واحد فروش : ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه