لیزر دایود اپیلیا

دستگاه لیزر دایود اپیلیا آراف Diode Laser Epilia RF اولین لیزر دایود مجهز به رادیوفرکانسی RF در جهان :

قیمت دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser ، خرید لیزر دایود اپیلیا Epilia Diode Laser ، فروش لیزر موهای زاید با دستگاه لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF ، خرید و فروش لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF ، دستگاه لیزر دایود اپیلیا ساخت کره با قابلیت حذف موهای نازک و کرکی Epilia RF Diode Laser :

دستگاه لیزر دایود اپیلیا Diode Epilia 808 RF حذف موهای زاید و جوانسازی :
لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF از جدیدترین تکنولوژی دایود لیزرهای حذف مو در جهان بوده که علاوه بر درمان پر مویی و حذف موهای زاید صورت و بدن دارای قابلیت اختصاصی جوانسازی همزمان پوست با تکنولوژی ترکیبی لیزر و رادیوفرکانسی بوده و دارای کاربرد بسیار وسیع و متنوعی برای حذف موهای زاید می باشد .

وجود موهای ناخواسته از معضلاتی است که بسیاری از خانم ها و حتی آقایان را درگیر ساخته و با پیشرفت های سریع انجام شده در حوزۀ زیبائی جرو اولویت های درمانی بسیاری از افراد قرار گرفته است . درمان لیزر موی زائد به هدف درمان این مشکل از چند دهه قبل به کار رفته و انواع مختلفی دارد . از جمله لیزرهای بسیار موفق و بدون عارضه که در نژاد ایرانی نتایج رضایت بخشی ایجاد کرده است لیزر دایود اپیلیا Epilia Diode Laser با طول موج ۸۰۸ نانومتر است که با داشتن دو سیستم خنک سازی بر منبع نوری و برهندپیس مجزا راحتی و ایمنی زیادی برای بیمار و پزشک به وجود آورده و احتمال عدم موفقیت درمان یا سوختگی بدن یا سرخی بعد از لیزر یا ایجاد تیرگی بعد از درمان یا برگشت موهای زائد تقریبا منتفی شده است .

دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser با فواصل هر ماه یک بار انجام شده و به طور متوسط به ۵ تا ۶ جلسه درمان نیاز دارد . این لیزر در درمان موهای زائد همه مناطق صورت و بدن کاربرد دارد . دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF ، یک لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتری و همراه سیستم قدرتمند RF است . طول موج این لیزر، بطور اختصاصی توسط ملانین موجود در فولیکول مو جذب شده، موجب از هم پاشیده شدن ساختار فولیکول مو می شود . طول موج این لیزر، موجب کارآمد شدن آن در از بین بردن موهای زائد، در تمامی تیپهای پوستی، خصوصا پوستهای شرقی و تیره رنگ شده است و به دلیل مجهز شدن به آراف RF دارای پروتکل اختصاصی جهت جوانسازی با تکنولوژی دایود لیزر می باشد .

عملکرد دستگاه لیزر دایود ۸۰۸ نانومتری Epilia RF Diode Laser اپیلیا :
تعداد جلسات درمان موهای زائد بین ۳ تا ۶ جلسه متغیر است و جلسات درمان معمولاً با فواصل ۴ تا ۶ هفته یک بار انجام می شوند . البته باید تأکید کرد که میزان پاسخ دهی هر منطقه از بدن و هرفرد بسته به تراکم و ضخامت و نوع تیپ پوستی متفاوت است و شاید برخی افراد به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند و یا برعکس با جلسات کمتر به نتایج دلخواه برسند . میزان نفوذ بالای دستگاه لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF با طول موج ۸۰۸ نانومتر و همچنین میزان جذب ملانین در این طول موج، این لیزر را در ردیف یکی از مناسب ترین انتخاب ها جهت رفع موهای زائد قرار می دهد. در هنگام درمانهای لیزری، سیستم خنک کننده مناسب نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسیب های حرارتی، موجب افزایش سرعت درمان می شوند .

دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser با بکارگیری سیستم خنک کننده تماسی در هندپیس و همچنین خنک کننده داخلی مجزا این امکان را فراهم می سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دمای زیر صفرخنک ساخته و بدین ترتیب امکان اعمال توان های بالاتر لیزر بدون سوختگی و درد فراهم می گردد .

ویژگیهای سیستم لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF :
۱. دارای هندپیس آرگونومیک
۲. دارای انرژی بالای ۶۰ ژول
۳. سرعت بالای از ۱ الی ۱۰ هرتز
۴. خنک کننده سطح پوست ۲+ درجه تا ۵- درجه
۵. سطح مقطع ۱۱×۱۲میلی متر
۶. لنز یکنواخت کننده تشعشع لیزر
۷. مجهز به RF با توان ۱۵۰ ژول جهت جوانسازی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد . تلفن واحد مشاوره : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ تلفن واحد فروش : ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸