dermalight uvb

دستگاه نوردرمانی Dr Honle Dermalight UV-B

توسط

دستگاه نور درمانی Dermalight UV-B Dr Honle :
خرید دستگاه نوردرمانی درمالایت Dermalight 80 UVB ، فروش دستگاه نوردرمانی و فتوتراپی Dermalight 200 ، قیمت دستگاه فتوتراپی و نوردرمانی درمالایت Dermalight 500 Dr Honle ، درمان ویتیلیگو و پسوریازیس و اگزما Dermalight 1000 UVB ، دستگاه یووی تراپی و نوردرمانی آلمانی Dermalight 2000 ، بهترین دستگاه نوردرمانی خانگی و بیمارستانی درمالایت Dermalight 3000 ، انواع دستگاه یووی و نوردرمانی و فتوتراپی درمانی خانگی و مطبی و بیمارستانی Dr Honle Dermalight UVB :

درمان با نور ماوراء بنفش UVB Dermalight چگونه است ؟
در حال حاضر UVB موجود در نور طبیعی خورشید، برای درمان پسوریازیس موثر است . UVB به پوست نفوذ میکند و رشد سلول های پوست آسیب دیده را کند میکند . درمان شامل قرار دادن پوست در معرض یک منبع نور UVB مصنوعی برای یک دوره از طول زمان در یک برنامه منظم است . این درمان در یک محیط پزشکی و یا در خانه انجام میشود . دو نوع درمان UVB وجود دارد، باند پهن و باند باریک ،تفاوت اصلی بین آنها این است که در باند باریک UVB ، لامپ محدوده کوچکتر از نور ماوراء بنفش را آزاد میکند . UVB باند باریک دربسیاری جهات مشابه به UVB باند پهن است .

مطالعات نشان می دهد که UVB باند باریک پسوریازیس را سریع تر پاک کرده و بهبودی طولانی تر از UVB باند پهن است همچنین با درمان های کمتری در هفته نسبت به UVB باند پهن موثر واقع می شود . در طول درمان با UVB، پسوریازیس شما ممکن است به طور موقت قبل از بهبود بدتر شود پوست ممکن است در اثرقرار گرفتن در معرض نور UVB قرمزشده و خارش پیدا کند برای جلوگیری از تحریک بیشتر ممکن است در برخی موارد نیاز به کاهش مقدار UVB باشد البته این مشکل موقتی و گذرا خواهد بود .

ویژگیهای دستگاه فتوتراپی درمالایت Dermalight UV-B Dr Honle :
۱- رفلکتورهای مخصوص با کیفیتی استثنایی جهت ایجاد تابشی یکسان
۲- محافظ Plexiglass جهت محافظت پوست در برابر تماس مستقیم با لامپ
۳- تهویه داخلی مناسب کنترل شده با دمای داخل کابین
۴- کلید اضطراری داخل کابین جهت بیمار

گاهی اوقات ، عود موقت با دوزهای پایین سطح UVB رخ می دهد . این واکنش معمولا با ادامه درمان حل می شود . UVB را می توان ترکیب با دیگر عوامل موضعی و یا سیستمیک به منظورکارآمدی بیشتر انجام داد، اما برخی از آنها ممکن است حساسیت به نور و سوزش را افزایش دهند ترکیب UVB با درمان های سیستمیک ممکن است به طرز چشمگیری موثر بوده و اجازه می دهد تا دوزهای پایین تر از داروهای سیستمیک مورد استفاده قرار گیرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

تلفن واحد مشاوره : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ تلفن واحد فروش : ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه