razorlase laser

دستگاه لیزر دایود رازورلیز Razorlase Diode Laser

توسط

دستگاه لیزر الکس دایود رازورلیز Razorlase Diode Laser :
خرید لیزر دایود رازورلیز Razorlase ، قیمت دستگاه لیزر الکس دایود رازورلیز Razorlase Diode Laser ، فروش لیزر دایود رازورلیز Razorlase Laser ، دستگاه لیزر دایود رازورلیز دارای لیزر سورس آلمانی Diode Laser Razorlase ، لیزر دایود رازورلیز یا رازولیز درمان موهای زائد با تاییدیه از آمریکا Razorlase Diode Laser ، حذف موهای زائد با دایود رازورلیز Laser Razorlase :

دستگاه لیزر الکس دایود رازورلیز Razorlase Diode Laser به دلیل کارایی بالا و پیشرفت تکنولوژی از سال ۲۰۱۵ تاکنون مورد توجه بسیاری از متقاضیان لیزر درمانی قرار گرفته و محبوبیت آن افزایش یافته است . طول موج دستگاه لیزر دایود بلند است و در مقایسه با دستگاههای دیگر در عمق بیشتری از پوست نفوذ کرده و بیشترین جذب ملانین را دارد. این ویژگی باعث شده که لیزر دایود جزو بهترین روشهای رفع موهای زائد به شمار برود و برای انواع مو و پوست و قسمت های مختلف بدن قابل به کارگیری می باشد .

امروزه دستگاه های لیزر دایود Diode Laser مجهز و پیشرفته شده اند ، دستگاه های دایود لیزر امروزه مجهز به سیستم های خنک کننده قوی است که در حین لیزر درمانی نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن اینکه آسیب های حرارتی را کاهش می دهد سرعت درمان را هم بالا می برد .

دستگاه لیزر دایود الکس رازورلیز Razorlase Diode Laser یک روش نسبتا جدیدی برای از بین بردن موهای زائد می باشد . این روش بر دینامیک گزینشی نور و گرما مبتنی است . در این روش پالس های لیزر در کسری از ثانیه از سطح پوست عبور کرده و به ریشه فولیکول مو می رسد و مو را گرم کرده و رشد فولیکولهای مو را متوقف میکند و آسیبی به بافتهای اطراف پوست وارد نمی کند . دستگاه لیزر دایود رازورلیز احساس درد و ناراحتی بسیار کمتری به همراه دارد و استفاده از آن سریع و راحت است .

مزایای دستگاه لیزر موهای زائد الکس دایود رازورلیز Razorlase Diode Laser چیست ؟
دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA)
دارای تاییدیه اتحادیه اروپا (CE)
دارای استاندارد ISO13485
دارای مد ویژه FHR
درمان بصورت پیوسته (in motion)

ویژگیهای فنی لیزر الکس دایود رازورلیز Razorlase Diode Laser :
سرعت بسیار بالا با استفاده از مد ویژه FHR
دارای ۱۰ بار لیزر قدرتمند ساخت کمپانی معروف jenoptik آلمان
سیستم کولینگ بسیار قدرتمند تا -۵ درجه
انرژی خروجی کاملا یکنواخت
پایداری انرژی در دراز مدت
سرعت شات بسیار بالا( ۱-۱۰ شات در ثانیه)
درمان انواع مو با ضخامت های مختلف با توجه به بازه کسترده Pulse duration
رعایت اصول ارگونومیک در طراحی هندپیس
بدون درد و عوارض جانبی
دارای سطح مقطع بزرگ (۱۲*۱۴ میلیمتر)

به دلیل درصد نفوذ بالای لیزر دایود رازورلیز Razorlase Laser Diode و میزان جذب ملانین در این طول موج، این لیزر را در ردیف مناسب ترین گزینه ها جهت رفع موهای زائد قرار داده است . در هنگام درمانهای لیزری، سیستم های خنک کننده مناسب نقش موثری در کاهش دمای اپیدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسیب های حرارتی، موجب افزایش سرعت درمان می شوند .

دستگاه لیزر الکس دایود رازورلیز Razorlase Diode Laser ، با گسیل نمودن نور هدایت شده خود به سوی هدف که همان محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر مو است ، رنگدانه مورد نظر را بمباران و متلاشی می نماید . اثر نور لیزر بر روی ملانین یا رنگدانه مو بر اساس مکانیسم گرم نمودن آن تا حد نابود کردن مو بوده که این مکانیسم به نام فوتوترمولیز خوانده می شود . دستگاه لیزر دایود رازورلیز درمان قطعی موهای زائد با هندپیس ۸۰۸ نانومتری و دارای خنک کننده سطح پوست تا ۵- درجه می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

تلفن واحد مشاوره : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ تلفن واحد فروش : ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه