Secret RF Fractional

دستگاه آراف فراکشنال سوزنی سکرت Secret RF

توسط

دستگاه آراف فرکشنال سوزنی سکرت Secret RF Fractional :
خرید آراف فراکشنال سوزنی سکرت Secret RF ، فروش دستگاه فراکشنال سوزنی آراف RF Secret Fractional ، قیمت دستگاه آراف فراکشنال سوزنی سکرت Secret RF Fractional ، جوانسازی و لیفت پوست با دستگاه میکرونیدلینگ آراف فراکشنال سوزنی Secret RF ، بهترین دستگاه فراکشنال سوزنی سکرت ساخت کره Secret RF Fractional ilooda :

جدیدترین تکنیک جوانسازی و جلوگیری از پیری پوست بوسیله سوزن های میکرونی جهت جلوگیری از پیری پوست با سیستم پیشرفته رادیو فرکانسی آراف فرکشنال سوزنی سکرت Secret RF میسر می باشد . در سیستم فرکشنال سوزنی، سوزنهایی با ضخامت میکرونی وارد ناحیه درم شده، سپس انرژی RF به سطح سوزن اعمال می شود .

دستگاه آراف فراکشنال سوزنی سکرت RF Secret وسیله ای ایده ال برای باز سازی پوست می باشد . با اعمال انرژی RF در عمق مورد نظر، نتایج بسیار خوبی از این نوع درمان بدست آمده است . به علت تخریب حرارتی بسیار کم در ناحیه اپیدرم، زمان بازگشت به حالت اولیه بعد از درمان بسیار کوتاه بوده و عوارض جانبی مثل PIH دیده نمی شود . بدین لحاظ در مقایسه با لیزرها، این روش برای تمامی تیپ های پوستی قابل استفاده می باشد .

آراف فرکشنال سوزنی سکرت Secret RF Fractional نسل جدیدی ازتکونولوژی جهت جوانسازی پوست است . آراف فرکشنال سوزنی جوان کننده و بازسازی کننده سطح و عمق پوست است . این تکنولوژی با ترکیب از دو مکانیسم لایه برداری فراکشنال در سطح اپیدرم و رساندن امواج گرمایی کنترل شده از طریق میکرو نیدل یا سوزن های بسیار کوچک در سطوح مختلف از درم باعث تحریک کلاژن سازی می شود . کمترین درد را داشته و بیشترین جوانسازی را با ان میتوان به دست آورد .

این روش با ایجاد امواج فرکشنال در سطح پوست باعث برداشت سلولهای مرده و سطحی پوست باعث بازسازی پوست و قرارگیری سلولهای جوانتر در سطح میشود باعث از بین رفتن چروکهای ریز و متوسط و برخی ناهمواری ها و لک های سطحی میشود.در ضمن کلاژنسازی را برای مدت طولانی فعال می کند .

از طرفی سوزنهای کوچک وارد شده به پوست امواج حرارتی را به عمق درم و در سطوح مختلف درم در محل قرارگیری کلاژن ها رسانده و باعث تکثیر و بازسازی کوتاه مدت و طولانی مدت انها و افزایش قوام پوست می شود .

این روش ترکیبی اثر خود را بر روی تمامی لایه ها و سطوح پوست گذاشته لذا روش درمانی موثری محسوب می شود . پس از چندین جلسه درمان با این روش بهبود قابل مشاهده در قوام و ظاهر پوست پدیدار می شود . از آنجا که این نوع لیزر امواج حرارتی را به عمق پوست جایی پایین تر از سطحی که سلولهای ملانین دار قرار دارند می تاباند نسبت به لیزر فرکشنال معمولی عوارض تیرگی پوست در ان در آسیا یی ها و افراد با پوست تیره کمتر است .

ویژگیهای سیستم آراف فرکشنال سوزنی سکرت RF Secret :
۱- کنترل دقیق عمق نفوذ از ۰٫۵ الی ۳٫۵ میلی متر
۲- نفوذ آسان سوزن بواسطه قطر کم ( ۰٫۳ میلی متر )
۳- نفوذ با کمترین میزان درد سوزن با بکارگیری موتور پله ای
۴- قابلیت تنظیم زمان کاربرد RF تا ۹۵۰ میلی ثانیه
۵- هندپیس تک قطبی جهت درمان زیر چشم
۶- امکان استریل کردن سوزنها در مد Cleaning

کاربردهای درمانی آراف فراکشنال سوزنی سکرت Secret RF :
۱- درمان اسکارهای آکنه، سوختگی و جراحی
۲- درمان پیری پوست و پیگمانتاسیون
۳- شفاف سازی پوست های آسیب دیده در اثر نور
۴- کاهش Fine line ها و چروکها و درمان افتادگی پوست
۵- بستن حفره ها و درمان جای جوش
۶- درمان استرچ مارک ها و چروک های پوست
۷- درمان افتادگی پوست
۸- درمان منافذ باز پوست
۹- درمان ضایعات پیگمانته
۱۰- رفع انواع اسکارهای پوستی

تکنولوژی آراف فرکشنال سوزنی سکرت Micro Needle Radio Frequency با هدف رفع ضعف دستگاه های لیزر فرکشنال به صورت کاهش میزان تخریب در اپیدرم و درد بسیار جزئی تولید شده اند. در این دستگاه سوزن های بسیار ظریف با روکش عایق به صورت یکنواخت به داخل درم نفوذ کرده و میزان موثری از انرژی High Frequency به بافت منتقل می نماید .

به دنبال انتقال انرژی ستون هایی از پروتئین لخته شده در بافت ایجاد می شود که تحریک فرآیند ترمیم و تولید میزان کافی از الیاف کلاژن را به دنبال خواهد داشت . سرعت بالای دستگاه منجر به افزیش کارایی نتایج درمان و کاهش قابل توجه درد می گردد . در این روش به علت عدم ایجاد آسیب در اپیدرم مدت زمان بهبودی به طور چشمگیری کاهش می یابد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

تلفن واحد مشاوره : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ تلفن واحد فروش : ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه