velux laser

دستگاه لیزر الکس دایود Velux Alex Diode Laser

توسط

دستگاه لیزر الکس دایود اسکنری Alex Diode Laser Velux :
خرید دستگاه لیزر الکس دایود ولوکسVelux Laser ، فروش لیزر دایود الکس اسکنری ولوکس Velux Diode Laser ، قیمت لیزر الکس دایود ولوکس ساخت کره Diode Laser Velux ، تنها لیزر دایود الکس اسکنری بدون نیاز به ژل در ایران لیزر ولوکس Velux Alex Diode Laser ، بهترین لیزر الکس دایود ترکیبی وارداتی از کشور کره مجهز به سیستم اسکنری Velux Laser ، لیزر دایود با طول موج الکس با قابلیت اسکنری بدون ریسک سوختگی و بدون نیاز به ژل Alex Diode Laser Velux :

جدیدترین تکنولوژی ارائه شده در رفع موهای زائد لیزر الکس دایود ولوکس می باشد که توسط کمپانی کره ای آیلودا تولید گردیده است ، لیزر ولوکس Velux با ترکیب دو طول موج ۷۵۵ نانومتر الکساندرایت و ۸۰۸ نانومتر دایود از هر دو ویژگی عمق نفوذ بالای لیزر دایود و جذب ملانین لیزر الکس به طور همزمان بهره می برد .

در سیستم لیزر ولوکس Velux Laser از موتوری با دقت فوق بالا جهت اسکن لیزر بر روی پوست استفاده می شود تا ضمن خنثی کردن Overlap با کاهش تداخل Thermal zone ریسک سوختگی را از بین برده و درد بیمار را کاهش می دهد . از ویژگی های منحصر به فرد لیزر ولوکس عدم نیاز به ژل و بی حس کننده می باشد که این دستگاه را مشابه لیزرهای الکساندرایت واقعی نموده است . منوی کاملا User friendly دستگاه کار را برای اپراتور راحت نموده و امکان انتخاب ناحیه ضخامت مو و تیپ پوستی را به طور همزمان دارا میباشد .

دستگاه لیزر الکس دایود Alex Diode Velux درمان موهای زائد :
شواهد عملی ثابت کرده است که لیزر الکس دایود Alex Diode Laser Velux با طول موج ۷۵۵ نانومتر و ۸۰۸ نانومتر کارآمدترین نوع لیزر بعد از الکساندرایت لیزرهای واقعی ، برای درمان پوست است . طول موج‌های نور با انرژی بالا که توسط دستگاه لیزر دایود الکس Diode Alex ساطع می‌شود ، توسط دستگاه به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود و گرمای آن به نواحی هدف در پوست، آسیب وارد می‌کند .

لیزر الکس دایود بر پایه فرایندی به نام فوتوترمولیز عمل می‌کند که به معنی استفاده از نور (فوتو) برای گرم کردن (ترمو) ناحیه خاصی از پوست به منظور تخریب (لیز) بافت‌ آسیب‌دیده آن می‌باشد .

البته باید توجه نمود که عملکرد اصلی این لیزرها مبتنی بر لیزر سورس دیودی بوده و تفاوتهای معناداری با لیزرهای الکساندرایت واقعی با لیزر سورس الکس دارند و از این جهت نباید بین این سیستمها دچار اشتباه شد .

تعداد جلسات لیزر حذف موهای زائد با دستگاه لیزر الکس دایود ولوکس Velux Alex Diode Laser :
لیزر موهای زائد به چندین جلسه (۴ تا ۶ جلسه یا بیشتر) لیزر نیاز دارد . تعداد دقیق جلسات لازم به ناحیه‌ای از بدن که تحت درمان قرار می‌گیرد، رنگ پوست، میزان درشتی موها، وجود بیماری یا عامل زمینه‌ای از قبیل تخمدان پلی‌سیستیک و نهایتاً به جنسیت بیمار بستگی خواهد داشت .

پزشکان معمولاً توصیه می‌کنند که بین جلسات متوالی لیزر درمانی برای رفع موهای زائد، حدود ۴ تا ۶ هفته فاصله باشد . بسته به موقعیت ناحیه محل درمان، معمولاً پوست تا حدود ۶ تا ۸ هفته بعد از هر جلسه کاملاً تمیز و لطیف باقی می‌ماند. هنگامی که موهای ریز دوباره شروع به رشد می‌کنند، زمان مناسبی برای جلسه بعدی است .

ویژگیهای سیستم دستگاه لیزر الکس دایود ولوکس Velux Alex Diode Laser :
۱- ترکیب دو طول موج ۷۵۵ و ۸۰۸ نانومتر
۲- دارای هندپیس ارگونومیک و سبک
۳- مجهز به سیستم اسکنری
۴- قابلیت اسکن رندم جهت کاهش درد
۵- بدون نیاز به ژل و بی حسی
۶- چراغ نشان دهنده زمان اسکن
۷- منوی کاملا راحت با امکان انتخاب ناحیه بدن
۸- امکان انتخاب ضخامت مو در منوی دستگاه
۹- کیفیت ساخت بسیار بالا
۱۰- اسپات سایز بزرگ جهت افزایش سرعت کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

تلفن واحد مشاوره : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ تلفن واحد فروش : ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه